حیوانات خانگیسگ

۱۲ نکته ایی که تنها صاحبان سگ درک میکنند

ارز دیجیتال
ارز دیجیتال
12 نکته ایی که تنها صاحبان سگ درک میکنندReviewed by اعطاسی on Oct 26Rating: 4.012 نکته ایی که تنها صاحبان سگ درک میکنندسگ ها دارای ویژگی های فراوانی هستند که بسیاری از افراد- حتی صاحبان گربه – با آن آشنا هستند:آنها بازیگوش هستند، به طرز باور نکردنی وفادارند، میتوانند بسیار عجیب و غریب باشند، و البته همه آنها پسران خوبی هستند.
 1. سگ ها دارای ویژگی های فراوانی هستند که بسیاری از افراد- حتی صاحبان گربه – با آن آشنا هستند:آنها بازیگوش هستند، به طرز باور نکردنی وفادارند، میتوانند بسیار عجیب و غریب باشند، و البته همه آنها پسران خوبی هستند.

با این حال، واقعیات بسیاری در مورد سگ ها وجود دارد که تنها صاحبان سگ میتوانند آن را درک کنند.برخی از این واقعیات مضحک و شگفت انگیزند و برخی کاملا منزجر کننده. اما تمام این ویژگی ها موجبات شادی روزانه صاحب سگ را فراهم میکنند.

در زیر ۱۲ نکته در مورد سگ ها و اینکه چگونه آنها میتوانند بهترین دوستان ما باشند را  بخوانید که تنها صاحبان سگها این نکات را درک میکنند

 • موی سگ واقعا همه جا هست ولی شما دقت نمیکند

پس از سالها داشتن سگ، شما قبول میکنید که موی سگ همه جا(حتی در کمد) نیز وجود دارد. اما توصیه ما چیست؟از خرید لباسهای تیره اجتناب کنید. انتظار نداشته باشید که موی سگ در خانه نریزد.سعی کنید موهای ریخته شده را نادیده بگیرید. فقط غلتکی در برخی از گوشه های خانه داشته باشید.

 • شما فکر کرده اید که صدای آنها چگونه است؟

آن را انکار نکنید: شما زمان زیادی را صرف فهمیدن صدای سگ خود کرده اید.آیا آن میتواند بالاتر رود؟ یا کمتر و کمتر شود؟ آیا وی به زبان دیگری صحبت میکند؟حقایق بی نظیر و بی پایانند.

 • چقدر دردناک است که سگ شما اجازه دهد شخص دیگری او را نوازش کند
حتما بخوانید :
تربیت سگ ؛ نکته هاي کليدي در تربيت سگ های خانگی

هیچ چیز دردناکتر از این نیست که سگ شما آغوش شما را ترک کرده و به سمت شخص دیگری ترغیب شده و اجازه دهد تا او نوازشش کند به جز زمانی که او به اطراف نگاه کرده و مطمئن میشود که شما در حال مشاهده این خیانت وی هستید.

ارز دیجیتال
 • شما سالها از ساعت زنگدار استفاده نکرده اید.

هنگامی که شما صاحب سگ میشوید، میتوانید ساعت را کوک کنید ولی سگ شما دقیقا در همان زمان بیدار خواهد شد. اما شما چگونه ترجیح میدهید از خواب بیدار شوید؟ با صدای بلند و نخراشیده زنگ ساعت؟ یا صورت بشاش و مفرح سگتان؟ که دوست دارد شما را بیدار کرده و با شما پیاده روی صبحگاهی داشته باشد؟

 • کنجکاوی سگ میتواند خیلی از موقعیت های استرس زا را کاهش دهد.

سگ ها بسیار کنجکاو هستند و با این حس کنجکاوی میتوانند خطر را فهمیده و هرگونه احساس منفی و یا استرس را دور کنند البته به شرط اینکه ما تعداد کافی سگ داشته و آنها را آموزش دهیم.بدین ترتیب احتمالا بسیاری از مشکلات جهان حل خواهد شد.

 • سگ شما از شما بهتر غذا میخورد.

شما هر غذای متعارفی که در فروشگاه مواد غذایی فروخته میشود، میخورید. سگ شما تنها غذاهای اورگانیک و بدون مواد لبنی که توسط یک کشاورز به نام گرگوری در روستای ماساچوست درست میشود را میخورد.

 • محل خواب سگ شما از محل خواب شما بهتر است.

شما احتمالا روی همان تشک زرد مایل به قهوه ایی که ۱۰ سال پیش بعد از جشن فارغ الحصیلی از کالج آوردید، میخوابید. اما تخت سگ شما چگونه است؟ تخت وی از پیشرفته ترین فوم های خنک کننده با ۱۰۰۰ تعداد نخ پنبه درست شده است.

 • شما از توجه به خود بازمانده اید.
حتما بخوانید :
تربیت گربه ؛ چه زمانی مقررات برای یک گربه نیاز است

اگر شما به خود توجه نکنید، مطمئنا افراد دیگر یا حیوانات را نیز فراموش خواهید کرد.اما وقتی صاحب سگ میشویم، این رفتار نباید ادامه داشته باشد. ما از اینکه آنها با ما بیرون بیایند احساس غرور میکنیم.

 • شما از گردش صرف نظر کرده تا پیش سگتان بمانید

خواب سگ

 

به نظر میرسد سگها همیشه میفهمند که کی صاحبش به گردش و تفریح میرود. آنها به چمدان شما نگاه کرده و میدانند که قصد ترکشان را دارید، بنابراین صاحب سگ از تنها گذاشتن وی احساس گناه میکند. بدتر این است که شما نمیتوانید به وی قول دهید که زود با سوغاتی بازخواهید گشت.

 • شما برنامه تان رو بخاطر خواب سگتان کنسل میکنید

چند بار در ماه گذشته شما برنامه ریزی تان را با دوستانتان بخاطر اینکه سگتان در آغوش شما یا روی پاهای خودش به خواب رفته است، کنسل کردید؟ وی ازین کار بسیار مغرور و خوشحال به نظر میرسد.

 • شما در حال رفتن به حمام هستید

سگها صاحبانشان را خیلی دوست دارند و حتی نمیخواهند ثانیه ایی از وی جدا باشند.بنابراین انتظار دیدن سگتان را جلوی در حمام وقتی قصد حمام کردن دارید، داشته باشید. اما راه حل چیست؟سگ را با خود به حمام ببرید. بنابراین وی چشمان خود را بسته و به طور عمیق وجود شما را حس میکند.

 • شما هرروز اسم جدیدی برای سگ خود انتخاب میکنید.

صاحبان سگ زمان زیادی جهت پیدا کردن یک نام مناسب برای سگشان صرف میکنند. به عنوان مثال خانواده من مدتها لیستی از اسامی تهیه و برروی نامگذاری مشورت میکردند.

با این حال نام مستعار برای سگ ضروری است.آنها از ترکیب کلمات تشکیل میشوند مانند Brobro، Bat Boy ، Brobee ، Brah، Snorgie ، Poop Boy،  Doofy.

حتما بخوانید :
سگ ها ؛ 10 تا از مناسب ترین سگ ها برای نگهداری در آپارتمان

 

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

ارز دیجیتال
برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید