حیوانات خانگیسگ

۱۵ روش جهت لباس پوشاندن سگ خود در هالوین

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
15 روش جهت لباس پوشاندن سگ خود در هالوینReviewed by اعطاسی on Oct 23Rating: 3.515 روش جهت لباس پوشاندن سگ خود در هالویناکنون که شما لباس خود را تهیه کرده اید، وقت آن است که به فکر لباس بهترین دوستتان باشید. اینجا 15 روش جهت تهیه لباس برای سگ به شما پیشنهاد میشود که شما به راحتی میتوانید برای سگ خود لباس درست کرده بنابراین آنها نیز میتوانند همانند شما برای هالوین لباس داشته و همراه شما باشند.

لباس پوشاندن سگ خود در هالوین

اکنون که شما لباس خود را تهیه کرده اید، وقت آن است که به فکر لباس بهترین دوستتان باشید. اینجا ۱۵ روش جهت تهیه لباس برای سگ به شما پیشنهاد میشود که شما به راحتی میتوانید برای سگ خود لباس درست کرده بنابراین آنها نیز میتوانند همانند شما برای هالوین لباس داشته و همراه شما باشند.

 • لباس سگ s,more

image002 1017201711 - 15 روش جهت لباس پوشاندن سگ خود در هالوین

 

آیا امسال وقتی شما میخواهید برای حمله هالوین بیرون بروید، سگ شما با شما می آید؟اگر چنین است، به فکر تهیه لباسی برای او باشید. شما میتوانید تهیه سریع یک لباس Smore جهت شرکت سگتان در هالوین بدین صورت است که تعدادی نمد قهوه ایی و مقوا به تی شرت سفید قدیمی سگتان اضافه کنید.

 

خرید کاندوم gifbanner - 15 روش جهت لباس پوشاندن سگ خود در هالوین
 • لباس سگ اسب تک شاخ

image003 1017201712 - 15 روش جهت لباس پوشاندن سگ خود در هالوین

 

معمولا سگ ها در لباس هالوین، خیلی جذاب میشوند، اما این لباس اسب تک شاخ با دم رنگین کمانی به قدری قابل ستایش است که هرکسی سگ شما را در این لباس ببیند، لبخند قشنگی خواهد زد. پس از پوشاندن سگ خود با این لباس، به تعداد کافی از وی عکس بگیرید یا به یادگار داشته باشید و همچنین به اقوام و دوستان خود نیز نشان دهید.

حتما بخوانید :
بیماریهای شایع سگ های ولگرد

 

 • لباس هالوین قهرمان برای سگ ها

image004 1017201713 - 15 روش جهت لباس پوشاندن سگ خود در هالوین

لباس های قهرمانی، معمولا لباس منتخب کودکان در هالوین میباشد ، بنابراین اگر کودک شما میخواهد امسل قهرمان خود را در هالوین داشته باشد، لباس قهرمان را بر تن سگ خود بپوشانید. از این طریق، وقتی کودکان خود را برای جشن هالوین بیرون می آورید، آنها لیگ کوچک قهرمانی خود را خواهند داشت.

 

 • لباس هالوین گرگ بزرگ

image005 1017201714 - 15 روش جهت لباس پوشاندن سگ خود در هالوین

لباس کودک و سگتان با یکدیگر هم خوانی داشته باشد. این یک ایده فوق العاده است که لباس کودک شما دورپیچ قرمز باشد و لباس سگ او را شبیه مادربزرگ و یا گرگ کند. نتیجه هماهنگی لباس کودک و سگ، بسیار جذاب است و لبخند را بر لب هر بیننده ایی خواهد آورد.

 

 • لباس سگ راننده ماشین مسابقه ایی

image007 1017201715 - 15 روش جهت لباس پوشاندن سگ خود در هالوین

با کمی نمد، حلقه های چوبی و رنگ، شما میتوانید یک لباس سگ راننده ماشین مسابقه ایی تهیه کنید که البته برای سگ های کوچکتر مناسبتر است. وقتی لباس آماده شد، آن را تن سگتان کرده و وی را در ماشین مقوایی قرار داده و از توله سگ جذابتان عکس بگیرید.

 

 • لباس پشمکی برای سگ

image009 1017201716 - 15 روش جهت لباس پوشاندن سگ خود در هالوین

 

هالوین را با سگتان در لباس سه رنگ پشمکی در چوب جشن بگیرید که میتواند با لباس پشمکی کودکان هماهنگ باشد.

 

 • لباس سگ کاپ کیک

image011 101720171 - 15 روش جهت لباس پوشاندن سگ خود در هالوین

 

مطمئنا سگ شما بسیار جذاب است، اما بدون سوال، او با لباس کاپ کیک در جشن هالوین، جذابتر و قابل ستایش تر خواهد شد. شما به راحتی و بسیار کم هزینه میتوانید با کاغذ، جعبه ایی درست کرده و با نمد در ۱ ساعت تزیینش کنید و بدین صورت یک لباس کاپ کیک برای سگ خود درست کنید.

حتما بخوانید :
گربه ها ؛ زوال عقل (دمانس) در گربه ها

 

 • لباس هالوین شیر برای سگ

image012 101720172 - 15 روش جهت لباس پوشاندن سگ خود در هالوین

 

در این هالوین، لباس سلطان جنگل با یک یال بزرگ بر تن سگ خود بپوشانید. این لباس برای سگهایی به رنگ قهوه ایی مناسبتر است که با یال نیز هماهنگی داشته باشند ولی در هر حال، هر سگی میتواند این لباس را بپوشد.

 

 • لباس ایموجی برای سگها

image013 101720173 - 15 روش جهت لباس پوشاندن سگ خود در هالوین

 

در حالیکه برخی حیوانات، لباسهای قابل ستایشی برای هالوین بر تن دارند، سگ شما نیز میتواند یک لباس جذاب داشته باشد. این ایموجی قلبی شکل، با یک تی شرت زرد رنگ سگ درست شده است، اما شما میتوانید هر ایموجی مورد علاقه خود را درست کنید. اگر هنوز شما نیز لباسی برای هالوین تهیه ندیده اید، میتوانید لباس خود و سگتان را با ایموجی درست کرده و آنها را هماهنگ کنید.

 

 • لباس هالوین لوف برای سگ ها

image015 101720174 - 15 روش جهت لباس پوشاندن سگ خود در هالوین

 

برای هالوین امسال، یک لباس بزرگ لوفا بر تن سگ خود کنید. جهت تهیه این لباس،تورهای دکوری را بر تی شرت سگ بدوزید و مطمئن باشید مردم با دیدن آن لبخند میزنند.

 

 • لباس هالوین پیناتا برای سگها

image016 101720175 - 15 روش جهت لباس پوشاندن سگ خود در هالوین

 

برخلاف پیناتاهای معمول، اکنون شما قصد شکستن ندارید. با استفاده از حاشیه های کاغذ و کاغذ های کرپ که در منزل دارید، به راحتی میتوانید این لباس دقیقه نود را برای سگتان درست کنید

 

 • لباس پنکیک برای سگها

image017 101720176 - 15 روش جهت لباس پوشاندن سگ خود در هالوین

 

سگ خود را با معروفترین صبحانه، پنکیک، لباس بپوشانید. برای تهیه آن از دو قطعه فوم دایره ای شکل شبیه پن کیک استفاده کنید. جهت وصل کردنشان، از یک نخ کشسان در اطراف سگ استفاده کنید.

حتما بخوانید :
شایع ترین عوامل پرخاشگری در سگ ها

 

 • لباس سگ لاک پشت نینجا

image019 101720177 - 15 روش جهت لباس پوشاندن سگ خود در هالوین

 

لاک پشت های نینجا، یکی از معروفترین و محبوبترین برنامه های کودک از زمان قدیم تا به حال بوده است. بنابراین، برای هالوین امسال، لباس لاک پشت نینجا برای سگ متوسط رو به بزرگ خود تهیه نمایید. فرقی نمیکند کدام لاک پشت را دوست دارید، همه تقریبا شبیه هم هستند. جهت تهیه این لباس، از یک کفه بزرگ برای لاک استفاده کرده و ربانهای رنگی : نارنجی برای میکائیل، آبی برای لئوناردو، قرمز برای رافل، و بنفش برای دوناتلو.

 • لباس اسپاگتی برای سگ ها

image020 101720178 - 15 روش جهت لباس پوشاندن سگ خود در هالوین

 

شما میتوانید از لباس اسپاگتی برای سگ خود استفاده نمایید که الهام گرفته از فیلم Lady And The Tramp با صحنه های جالب اسپاگتی بین دو سگ میباشد.

 

 • لباس سبد گل برای سگها

image022 101720179 - 15 روش جهت لباس پوشاندن سگ خود در هالوین

 

با مقداری نمد، سبدی بافته و آن را به تی شرت سگ خود وصل کرده و روی آن را با گل بپوشانید. بنابراین لباسی از سبد گل برای هالوین امسال، بر تن سگ خود کرده اید.

 

مجموع 1 رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید