حیوانات خانگیگربه

لباس هالوین گربه ای ؛ ۱۵ لباس کامل هالوین برای گربه شما

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
لباس هالوین گربه ای ؛ 15 لباس کامل هالوین برای گربه شماReviewed by اعطاسی on Oct 23Rating: 4.015 لباس کامل هالوین برای گربه شمالباس های سرگرم کننده، فیلم های ترسناک، ذرت شیرین(ممکن است خوب باشد یا خیر، بستگی به فردی دارد که شما با وی صحبت میکنید). علتهای زیادی برای دوست داشتن هالوین وجود دارد، اما بهترین قسمت کدام است؟ گربه ها در لباس هالوین.

هالوین مبارک! با گربه های خود هالوینی متفاوت تجربه کنید

لباس های سرگرم کننده، فیلم های ترسناک، ذرت شیرین(ممکن است خوب باشد یا خیر، بستگی به فردی دارد که شما با وی صحبت میکنید). علتهای زیادی برای دوست داشتن هالوین وجود دارد، اما بهترین قسمت کدام است؟ گربه ها در لباس هالوین.

۱۵ لباس هالوین مورد علاقه برای گربه ها را بررسی کنید. آنها واقعا خنده دار هستند.

گربه پیتزا

image002 101720175 - لباس هالوین گربه ای ؛ 15 لباس کامل هالوین برای گربه شما

آیا صدا را شنیدید؟ این انفجار اینترنت است چون شخصی دو تا از عناوین مورد علاقه اینترنت را ترکیب کرده است: گربه ها و پیتزا. با این لباس پیتزایی گربه، پدیده اینترنت خود را ایجاد کنید.- و تمام لایکهای شیرین اینستاگرام را بگیرید- به راحتی یک پارچه نمدی را در رنگ های قهوه ایی، قرمز و زرد به شکل و سایزهای مناسب ببرید و قطعه های بریده شده را با چسب به یکدیگر متصل کنید. خیلی فریبنده نیست؟ همچنین میتوانید یک لباس پیتزایی گربه از پیش آماده شده خریداری کنید.

خرید کاندوم gifbanner - لباس هالوین گربه ای ؛ 15 لباس کامل هالوین برای گربه شما

 

گربه آووکادویی

image003 101720176 - لباس هالوین گربه ای ؛ 15 لباس کامل هالوین برای گربه شما

 

چیزی بهتر از یک میوه خوب وجود ندارد. اما چه میشود وقتی میوه شامل یک گربه باشد؟! در لباس هالوین؟! این موضوع بعدی است. یک قطعه پوستر و مداد یا ماژیک سبز، تمام چیزی است که شما برای تهیه این لباس میوه ای آووکادویی هالوین احتیاج دارید. سپس، سر گربه خود را در مرکز پوستر چسبانده و بخندید!!

حتما بخوانید :
بهترین تجهیزات ضروری سگ و موارد بیشتر برای حیوان خانگی شما

 

جان،گربه برفی

image005 101720177 - لباس هالوین گربه ای ؛ 15 لباس کامل هالوین برای گربه شما

پرمویی و مرموزی از خصوصیات گربه برفی جان و گربه شماست. بنابراین، چرا این دو را ترکیب نکنیم؟ گربه شما میتواند ظاهر خنده داری داشته باشد. او را با یک تکه نمد ساده مشکی متصل به خز، بپوشانید.

 

گربه پانک راک

image007 101720178 - لباس هالوین گربه ای ؛ 15 لباس کامل هالوین برای گربه شما

بیشتر شبیه پرچم گربه است! تنها راه نشان دادن عصبانیت گربه شما، پوشاندن او با لباس پانک راکر هالوین است. از یک پارچه جین قدیمی، تکه مربعی شکلی ببرید و آن را تن گربه خود کرده تا وی را تبدیل به یک گربه پانک راک کنید.

 

گربه دکتر

image009 101720179 - لباس هالوین گربه ای ؛ 15 لباس کامل هالوین برای گربه شما

در واقعیت، گربه ها دکترهای وحشتناکی هستند و اخلاق بسیار بدی دارند اما این بدین معنا نیست که نمیتوانند مانند دکترها برای هالوین لباس بپوشند!! شما میتوانید با مواد ارزان و ساده، لباس گربه خود را تهیه کنید و یا میتوانید به صورت آماده این لباس را تهیه کنید.

 

گربه نایان

image011 1017201710 - لباس هالوین گربه ای ؛ 15 لباس کامل هالوین برای گربه شما

به خاطر می آورید در سال ۲۰۱۱ ، گربه نایان تمام اینترنت را پر کرده بود؟ او هنوز سرگرم کننده است و حتی وقتی به یک گربه واقعی تبدیل شود، میتواند مفرح تر نیز باشد. مقوا و کاغذهایی را به شکل و ابعاد مناسب بریده و چند رنگین کمان اضافه کنید.

 

دکتر گربه

image013 1017201711 - لباس هالوین گربه ای ؛ 15 لباس کامل هالوین برای گربه شما

دکتری که دختران و پسران را سرگرم میکند! بالاخره شخصی در اینترنت توانست شخصیت دکتر گربه را شکل دهد. شما باید بتوانید لباسهایی مناسبت سایز گربه خود تهیه کنید. شما باهوش ترین لباس گربه هالوین را دارید!

 

گربه لیون

image015 1017201712 - لباس هالوین گربه ای ؛ 15 لباس کامل هالوین برای گربه شما

با لباس پوشاندن گربه خود به عنوان شیر فوق العاده عجیب و غریب، به گربه خود اجازه دهید به اصل خود برگردد!! تهیه لباس برای این گربه خیلی راحت است، با این حال شما میتوانید آن را به صورت آماده خریداری کنید.

حتما بخوانید :
آموزش دستشویی کردن به توله سگ ها

 

گربه سوشی

image017 1017201713 - لباس هالوین گربه ای ؛ 15 لباس کامل هالوین برای گربه شما

 

چون گربه دوست دارد ماهی بخورد، او را به گربه سوشی تبدیل کردیم! شما میتوانید با لایه های رنگی پارچه های نمدی، لباس سوشی برای گربه خود درست کرده و یا آن را به صورت آماده خریداری کنید. این لباس خیلی خنده دار است!

 

گربه شاهزاده لیزا

 image018 1017201714 - لباس هالوین گربه ای ؛ 15 لباس کامل هالوین برای گربه شما

برای تهیه لباس این گربه و تبدیل آن به یکی از بهترین پرنسس ها، شما یک تی شرت قدیمی، یک الگوی ساده و تعدادی کوک احتیاج دارید. چنانچه مهارت کافی جهت دوخت  این لباس را ندارید،این فیلم به راحتی آن را به شما آموزش میدهد:   فیلم

 

گربه دارت ویدر

image019 1017201715 - لباس هالوین گربه ای ؛ 15 لباس کامل هالوین برای گربه شما

 

اگر گربه شما بیشتر به سمت تاریکی حرکت میکند، پوشاندن وی با لباس پسر بد، دارت ویدر، سرعتش را بیشتر میکند. فقط اگر میو میو کرد، متعجب نشوید.

 

گربه هری پاتر

image021 1017201716 - لباس هالوین گربه ای ؛ 15 لباس کامل هالوین برای گربه شما

 

برای تبدیل گربه خود به گربه کوچک هری پاتر، احتیاج به طلسم احضار ندارید. یک ژاکت کودک، تعدادی پارچه نمدی برای یقه و کروات، یک لوله به شکل رعد و برق و کمی سیم پیچیده دور عینک، تمام لوازمی است که شما احتیاج دارید.

 

گربه نوپرست

image023 101720171 - لباس هالوین گربه ای ؛ 15 لباس کامل هالوین برای گربه شما

 

ما و شما میدانیم که گربه تان دوست دارد برای هالوین قبل از سرما لباس پوشیده باشد. برای چه خوشحالی او را با پوشاندن لباس نوپرست و ممتاز جشن نمیگیرید؟

یک عرقگیر، دستمال گلدار و عینک با قاب دورمشکی لازم است تا او را از جعبه ایی کوچک به قطاری بزرگ ببرد.

 

گربه بت

image025 101720172 - لباس هالوین گربه ای ؛ 15 لباس کامل هالوین برای گربه شما

 

کاری آسانتر از این نیست که گربه خود را مانند بت برای هالوین لباس بپوشانید. شما میتوانید بالهای بت را به صورت آماده خریداری کرده یا به راحتی آنها را از کاغذ سیاه بریده و به یقه گربه خود متصل کنید.

حتما بخوانید :
چرا گربه ها زیاد می خوابند؟

 

گربه کسب و کار

image027 101720173 - لباس هالوین گربه ای ؛ 15 لباس کامل هالوین برای گربه شما

فروش!فروش!فروش!

گربه شما نمیتواند معامله داشته باشد، اما در این فعالیت کوچک، او آرزو خواهد کرد که بتواند. تنها یک یقه ساده با پارچه ارزان یا نمد درست کرده و آن را با قابهای پلاستیکی محکم کنید. او ممکن است تنها ۳۰ ثانیه آن را نگه دارد اما همان هم جالب است.

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید