آرایش صورتآرایشی و زیبایی

۳ تا از مهم ترین نکات برای کانتور ایده آل بینی!

ارز دیجیتال
ارز دیجیتال
3 تا از مهم ترین نکات برای کانتور ایده آل بینی!Reviewed by فتح الهی on Jun 10Rating: 4.03 تا از مهم ترین نکات برای کانتور ایده آل بینی!من عاشق کانتورینگ بینی هستم! فکر می کنم چیزی که باعث علاقه من به کانتور بینی شده این است که این کار می تواند تنها با چند تکنیک، به معنای واقعی کلمه، تقارن را در چهره به وجود بیاورد.

من عاشق کانتورینگ بینی هستم! فکر می کنم چیزی که باعث علاقه من به کانتور بینی شده این است که این کار می تواند تنها با چند تکنیک، به معنای واقعی کلمه، تقارن را در چهره به وجود بیاورد. من حاضرم قسم بخورم که می توانم یک روز کامل را صرف کانتور کردن بینی های مختلف کنم و در آخر هم خوشحال ترین فرد باشم! من یک لیست بلند بالا دارم که نشان می دهد چطور باید بینی را بستگی به مدل آن کانتور کرد و به صورت شکل داد و در آن تقارن ایجاد کرد (بله، آن خیلی فنی می شود!). با این حال تصمیم گرفتم که آن ها را محدود به ۳ تا از مهم ترین نکاتی کنم که باید برای کانتور بینی انجام دهید.
۱- سعی کنید کانتور خود را لایه لایه بزنید، ابتدا از یک کرم کانتور استفاده کنید و سپس به دنبال آن کانتور پودری را بزنید. قوام کرم واقعا کمک می کند تا ناحیه و خطوط مورد نظر برای ایجاد یک تقارن کامل، مشخص شود و کانتور پودری کمک خواهد کرد وقتی که از سایه های ظریف استفاده می کنید همه چیز به بهترین شکل با یکدیگر ترکیب شود. اگر می خواید یک ظاهر صاف تر داشته باشید، می توانید تنها از کانتور پودری استفاده کنید.
۲- کانتور خود را از ابتدای استخوان ابرو شروع کنید و به سمت پایین بکشید. دوباره می گویم این کار کمک می کند تا در صورت شما تقارن بهتری برقرار شود و اطمینان خواهد داد که هر دو طرف با هم برابر هستند. حتی اگر شما فقط بر روی یک منطقه بسیار کوچک از بینی خود تمرکز دارید، برای این که بتوانید آن را به درستی استتار کنید لازم است که کانتور خود را از استخوان ابرو تا پایین بینی بکشید.
۳- ترکیب کنید. هیچ چیز بدتر از این نیست که صورت شما از جلو عالی به نظر برسد اما وقتی از کنار به صورت شما نگاه شود، خطوط کانتور بسیار قابل توجه باشد! نکته نهایی این است که باید کانتور را به سمت داخل و مرکز بینی محو کنید. این کار باعث می شود بینی شما باریک تر به نظر برسد. ترکیب کردن به سمت خارج باعث می شود بینی شما پهن تر دیده شود. پس ترکیب را به سمت داخل انجام دهید و یک بار به طور کامل، خطوط را مخلوط کنید. برای تمام کردن کار، کمی کانسیلر در مرکز بینی خود بزنید.
امیدوارم این چند نکته ی سریع، به شما کمک کرده باشد.

حتما بخوانید :
چند نکته در مورد رژ گونه

 

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

ارز دیجیتال
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید