آرایش صورتآرایشی و زیبایی

۵ راه شگفت انگیز برای اینکه با استفاده از کانسیلر، جوان تر به نظر برسید

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
5 راه شگفت انگیز برای اینکه با استفاده از کانسیلر، جوان تر به نظر برسیدReviewed by اعطاسی on Jun 7Rating: 4.05 راه شگفت انگیز برای اینکه با استفاده از کانسیلر، جوان تر به نظر برسیدچیزی که ما همیشه از میکاپ آرتیست ها شنیده ایم این است "پوست زیبا می تواند باعث شود هر چیز دیگری، زیبا نشان داده شود" و ما هم کاملا با این حرف موافقیم. یکی از ابزارهای اصلی که نیاز دارید

چیزی که ما همیشه از میکاپ آرتیست ها شنیده ایم این است “پوست زیبا می تواند باعث شود هر چیز دیگری، زیبا نشان داده شود” و ما هم کاملا با این حرف موافقیم. یکی از ابزارهای اصلی که نیاز دارید چیست؟ کانسیلر، و این فقط برای پوشش دادن نقاط تیره پوست نیست. در این جا ۵ روش آسان را نشان می دهیم تا با استفاده از کانسیلر، جوان تر شوید.

از آن به عنوان یک هایلایتر استفاده کنید

میکاپ آرتیست، جنی پتینکن می گوید “کانسیلر را به صورت یک حرف V بلند، در زیر چشم خود بکشید، با این کار نه تنها دایره های تیره دور چشم را پوشش می دهید، بلکه منطقه گونه را روشن و برجسته می کنید. من به طور کلی ترجیح می دهم از یک برس کانسیلر نرم با یک حرکت چرخشی آرام استفاده کنم، اما استفاده از انگشتان دست هم مشکلی ندارد زیرا گرمای بدن شما به نرم شدن محصولاتی که بر روی پوست خود استفاده می کنید، کمک می کند. اگر می خواهید کانسیلر را با انگشت بزنید، فقط مراقب باشید زیاد پوست نازک زیر چشم را نکشید.

حتما بخوانید :
رنگ کردن ابرو

همه جا را به طور کامل پوشش دهید

میکاپ آرتیست، کلی جی.بارتلت می گوید “هنگامی که پوست بالغ شود، مویرگ ها می توانند پاره شوند و به روی سطح پوست شما بیایند و آن را سرخ یا قرمز کنند. استفاده از یک کانسیلر با بافت ضخیم تر می تواند یک ظاهر یکپارچه به پوست شما بدهد”. با این کار ممکن است احساس کنید آرایش بیشتری دارید اما پوستی نرم و صاف تر دارید که جوان تر دیده می شود.

خرید کاندوم gifbanner - 5 راه شگفت انگیز برای اینکه با استفاده از کانسیلر، جوان تر به نظر برسید

نکته کارشناسی: قبل از اینکه بخواهید از یک کانسیلر استفاده کنید، باید رنگ مناسب برای پوستتان را پیدا کنید. پتینکین می گوید شما باید دو نکته را به یاد داشته باشید: برای برطرف کردن سیاهی دور چشم باید به دنبال کانسیلری باشید که از فاندیشن شما کمی روشن تر باشد. برای پوشش لکه ها و قسمت هایی که رنگ متفاوتی دارد، رنگ کانسیلر شما باید همرنگ با فاندیشن یا کمی تیره تر از آن باشد.

آن را به پلک خود بزنید

بسیاری از فرمول های کانسیلر، می توانند به عنوان پرایمر سایه چشم هم استفاده شوند و اثر تفاوت رنگ در پلک چشم  که با افزایش سن به رنگ قرمز و بنفش در می آید را دوبرابر کاهش می دهد.

به دنبال یک فرمول ترکیبی باشید

اگر متوجه شده اید که پوست شما درخشش جوانی خود را از دست داده است، اما استفاده از هایلایت برای شما خیلی سنگین است، بارتلت می گوید از یک کانسیلر روشن کننده که فرمول آن دارای اثرات ضد پیری هم باشد استفاده کنید. او می گوید “این کار نه تنها حلقه های تیره دور چشم شما را پوشش می دهد، بلکه به پوست شما درخشندگی نیز می دهد.”

حتما بخوانید :
لمه مو چیست و چگونه نصب می شود؟

قبل از رسیدن به خط مژه ها توقف کنید

پتینکین می گوید کانسیلر هرگز نباید خط زیر چشم شما را بپوشاند، و با ریشه مژه های شما تماس داشته باشد. او می گوید “این کار باعث می شود سایه طبیعی از بین برود و چشم شما کوچکتر به نظر برسد که می تواند شما را پیر تر نشان دهد. همیشه چند میلی متر زیر خط مژه را بدون کانسیلر بگذارید.”

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید