آرایش صورتآرایشی و زیبایی

۷ نکته آرایشی که هیچ کس به شما نگفته است

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
7 نکته آرایشی که هیچ کس به شما نگفته استReviewed by اعطاسی on Oct 14Rating: 4.07 نکته آرایشی که هیچ کس به شما نگفته استسالها طول کشید تا من تکنیک های خاصی را یاد بگیرم و مهارت هایم را به عنوان یک میکاپ آرتیست توسعه دهم. من در طول زمان، چند نکته را انتخاب کرده ام که به من کمک می کند در آرایش کردن بهتر و موثر تر باشم.

7 نکته آرایشی ؛ سالها طول کشید تا من تکنیک های خاصی را یاد بگیرم و مهارت هایم را به عنوان یک میکاپ آرتیست توسعه دهم. من در طول زمان، چند نکته را انتخاب کرده ام که به من کمک می کند در آرایش کردن بهتر و موثر تر باشم. من متوجه شدم که لازم نیست یک حرفه ای باشید تا زیبا و طبیعی آرایش کنید. این راهنمایی ها و ترفندها نه تنها صرفه جویی در وقت شماست، بلکه باعث بهتر شدن آرایش شما می شود.

  1. روان کننده ریمل: من یک طرفدار بزرگ عوض کردن ماهانه ریمل هستم؛ با این حال، گاهی اوقات همه چیزی که ما داریم یک تیوب ریمل است که سفت شده و ما نمی خواهیم آن را دور بیندازیم. اگر در چنین موقعیتی بودید، تنها کاففیست چند قطره، قطره چشم داخل ریمل خود بریزید. این کمک می کند تا توده های ریمل باز شوند، و ریمل شما کار یک ریمل نو را انجام دهد، تا زمانی که آن را دور بیندازید و ریمل جدید بخرید.

we45623422432q3643 - 7 نکته آرایشی که هیچ کس به شما نگفته است

  1. استفاده از کارت ویزیت برای سایه و خط چشم: من این ترفند را در مدرسه آرایشگری آموختم و از آن استفاده می کنم. من از کارت های ویزیت استفاده می کنم تا خطوط تعریف شده و واضح تری برای سایه چشم و خط چشم ایجاد کنم. این ترفند برای آرایش چشم گربه ای عالی است.
حتما بخوانید :
16 راه ابتکاری برای پاک کردن اشتباهات آرایشی در کمتر از 1 دقیقه

w64326634623463tawetqtqt44t - 7 نکته آرایشی که هیچ کس به شما نگفته است

  1. کشیدن خط چشم در ریشه مژه ها: برای داشتن مژه های پرپشت تر و کامل تر و پررنگ تر، یک ترفند آرایشی ساده وجود دارد. این اغلب به عنوان خط چشم نامرئی شناخته می شود. کشیدن خط چشم در ریشه مژه ها ترفندی است که به جای کشیدن خط چشم در بالای مژه ها استفاده می شود، و باعث می شود مژه های شما پرپشت تر به نظر برسند. همانطور که در زیر مشاهده می کنید، عکس بالایی بدون خط چشم و عکس پایینی با خط چشم است. در حالی که تفاوت میان آن دو ظریف است، اما ظاهر کلی شما تفاوت بسیاری می کند.

 

sdgdggqt 4 - 7 نکته آرایشی که هیچ کس به شما نگفته است

خرید کاندوم gifbanner - 7 نکته آرایشی که هیچ کس به شما نگفته است

  1. آماده سازی پلک برای سایه چشم: تابحال پیش آمده که یک سایه چشم با رنگی شاد و پرطراوت بخرید و زمانی که آن را اعمال می کنید متوجه شوید که همه چیز هست به جز پر طراوت؟ ترفند کار این است که پیش از استفاده از سایه چشم، یک رنگ پایه کرمی روی پلک خود بزنید. این آماده سازی به سایه چشم شما اجازه می دهد تا رنگ واقعی اش را روی پلک شما نشان دهد. من شخصا MAC Paint Pot را برای این کار دوست دارم.

32562464ft43f4t2rg43y2t3t43 - 7 نکته آرایشی که هیچ کس به شما نگفته است

  1. پاشیدن رنگ بدون استفاده از رنگ پاش: پد اسفنجی بلندر، یک اسفنج آرایشی قابل استفاده مجدد است که اجازه می دهد فاندیشن خود را به طور مساوی و بدون زحمت روی پوست بزنید. این اثر مشابهی با رنگ پاش یا همان ایربراش دارد و هرگز روی پوست شما مثل استفاده از قلم مو، رگه هایی را به جا نخواهد گذاشت. استفاده از آن سریع و موثر و تمیز کردن آن آسان است و چندین ماه برای شما کار می کند.
حتما بخوانید :
6 راه برای اینکه موهای خود را زودتر سشوار کنید

image009 - 7 نکته آرایشی که هیچ کس به شما نگفته است

  1. حرارت دادن فرمژه: یک سشوار را بر روی قسمت فلزی فرمژه خود بگیرید و این کار را بیش از ۳-۴ ثانیه انجام ندهید. گرم کردن فرمژه بر روی مژه های شما اثری مانند اتوی مو دارد و باعث می شود مژه ها بهتر حالت بگیرند.

image011 - 7 نکته آرایشی که هیچ کس به شما نگفته است

۷٫ پودر بر روی مژه ها: قبل از ریمل زدن، کمی پودر بچه به مژه های خود بزنید. این کار باعث افزایش ضخامت مژه های شما می شود. تنها کمی پودر بچه قبل از چند لایه از ریمل مژه باعث ایجاد یک تفاوت قابل توجه در ضخامت مژه های شما می شود.

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید