حیوانات خانگیسگ

۷ مزیت بازی با سگ شما

ارز دیجیتال
ارز دیجیتال
7 مزیت بازی با سگ شماReviewed by اعطاسی on Dec 1Rating: 4.57 مزیت بازی با سگ شما

همه می دانند که بازی کردن با سگ شما سرگرم کننده است ، اما آنچه که اغلب در نظر نمی گیریم این است که مزایای بازی فراتر از صرف تفریح است. افزودن زمان کمی بیشتر به روال سگ شما یکی از ساده ترین راه ها برای غنی سازی زندگی سگ شما است. در اینجا ۷ مزیت بازی با سگ شما وجود دارد.

شما به سگ خود آموزش می دهید ، حتی اگر متوجه آن نشوید

یکی از مزایای بازی با سگ شما این است که این یک راه جالب برای برخی از تمرینات روزانه است. اکنون من در مورد سنتی صحبت نمی کنم “آموزش سگ خود را یک ترفند” ، اما من در مورد تقویت رفتارهای مطلوب صحبت می کنم. و در مورد بازی که حول آموزش سگ شما می خواهد پیروی کند از برخی قوانین اساسی پیروی می کند.

آیا سگ شما در حین بازی کردن بیش از حد دهان باز می کند؟ وقتی این اتفاق می افتد من به سادگی بازی را متوقف می کنم. اگر بازی را متوقف کنید زیرا سگ شما بیش از حد دهان باز می شود ، به آنها می آموزید که دست شما را گاز بگیرند قابل قبول نیست. آیا این مانند آموزش سنتی است؟

دقیقاً دقیقاً نیست ، و به همین دلیل است که فراموش کردن که وقتی درگیر بازی هستیم ، به راحتی فراموش می کنیم. و این یکی از بهترین چیزها در مورد بازی با سگ شما است – به شما این امکان را می دهد تا رفتارهای خوب را تقویت کرده و به طور همزمان تفریح کنید.

بازی تحریک ذهنی را فراهم می کند

همه ما می دانیم که ورزش بدنی برای سگهای ما مهم است ، اما اغلب از اهمیت ورزش ذهنی غافل می شویم. بازی های تعاملی مانند tug یا fetch ممکن است به نظر برسد روشی ساده برای نگه داشتن سگ شما باشد ، اما آنها نیز تحریک ذهنی زیادی را برای سگ شما فراهم می کنند.

ارز دیجیتال

از آنجا که بازی ها به برخی از قوانین اساسی مانند “شما باید frisbee را برگردانید اگر می خواهید بازی کنید” تکیه می کنند ، آنها به سگ خود فرصت می دهند تا تصمیمات خود را گرفته و به آنها در ایجاد تمرکز کمک کند. اضافه کردن چند بازی سریع به روال سگهای شما روشی است برای اطمینان از اینکه سگ شما هر روز یک تمرین ذهنی خوب را تجربه می کند.

حتما بخوانید :
8 راه برای خنک کردن سگ شما در یک روز گرم تابستان

این یک تمرین بدنی خوب برای شما و سگ شماست

سگها به ورزش منظم نیاز دارند و استفاده از بازی یکی از جالب ترین راهها برای اطمینان از این است که سگ شما فرصتی برای آزاد کردن تمام آن انرژی متراکم داشته باشد. و از آنجا که بازی با سگ شما را درگیر می کند ، این بدان معنی است که هر دو شما در فعالیت بدنی بیشتری قرار خواهید گرفت.

و وقتی نوبت بازی با سگ خود را برای انجام تمرینات بدنی می آید نگران نباشید؛ من یک بازی ۳ ساعته ماراتن برای Tug of War پیشنهاد نمی کنم. فقط چند جلسه ۵ – ۱۰ دقیقه ای بازی می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند. بازی هایی مانند frisbee یا بازی با قطب لاس زدن از نظر جسمی خواستار هستند ، بنابراین اگر آنها را به ورزش روزمره خود اضافه کنید (که شامل پیاده روی روزانه است) می توانید مطمئن شوید که سگ شما هر روز ورزش زیادی می کند.

و اگر سگ پر انرژی دارید ، توصیه می کنم ۵ راه سریع برای خسته کردن سگ خود را برای پیشنهادات بیشتر بررسی کنید. این بازی ها بسیار کمک کرد وقتی که لاایکا او را پشت سر می گذارد “خوب می دانم که ما فقط از یک پیاده روی ۳ مایلی برگشتیم اما من هنوز آماده رفتن هستم!”

بازی روشی سرگرم کننده برای کاهش استرس است

بازی با سگ شما سرگرم کننده است ، و تا آنجا که به درمان کننده استرس بروید ، این یک روش واقعا ساده برای بهبود روحیه کلی شما و سگ شما است. گذراندن زمان با سگ شما می تواند یک اثر آرام بخش داشته باشد ، و برخی از تحقیقات نشان داده اند که می تواند به کاهش علائم اضطراب و افسردگی کمک کند. اضافه کردن هر چند جلسه ۵ دقیقه ای بازی سریع با سگ خود هر روز می تواند تأثیر زیادی در روحیه کلی شما و سگ شما داشته باشد.

حتما بخوانید :
5 علائم هشدار دهنده بیماری در حیوانات

بازی با سگ شما پیوند شما را تقویت می کند

یکی از بزرگترین چیزها در مورد بازی با سگ شما این است که چقدر پیوند شما را تقویت می کند. سپری کردن زمان با کیفیت با سگ شما یکی از بهترین راه های تقویت آن پیوند است و وقتی صحبت از سگ ها می شود ، زمان بازی یکی از راه های مورد علاقه آنها برای گذر زمان است. شما فقط وقتی آنها را درگیر بازی می کنید ، سرگرم کننده نیستید. شما به آنها روال عادی می دهید و این ایده را تقویت می کنید که شما درخشان همه چیزهای سرگرم کننده هستید – و وقتی سرعت بخشیدن به روند پیوند زدن طولانی می شود ، مسیری طولانی طی می شود.

بازی می تواند رفتارهای مشکل در سگ ها را کاهش دهد

سگهایی که به طور منظم درگیر بازی هستند ، کمتر احتمال دارد رفتارهای مشکلی مانند پارس بیش از حد و جویدن را تجربه کنند. دلیل این امر این است که سگها حوصله خود را می گیرند و وقتی سگ شما حوصله پیدا می کند راه های خاص خود را برای سرگرمی پیدا می کنند – و این بی حوصله چیزی است که منجر به چیزهایی مانند کفش های جویده می شود.

هنگامی که مرتباً با سگ خود بازی می کنید ، آنها را مشغول و مشغول نگه دارید ، احتمال اینکه آنها به تنهایی برای پیدا کردن سرگرمی های خودشان خاموش شوند ، کاهش می یابد. اگر به دنبال راه هایی برای سرگرم کردن و سرگرمی سگ خود هستید ، توصیه می کنید ۳۳ راه برای سگ نگه داشتن سگ خود را در داخل خانه و ۲۶ شلوار کسالت آور برای سگها بررسی کنید.

حتما بخوانید :
حقیقت یا داستان: آیا شیر برای گربه من خوب است؟

این می تواند زندگی اجتماعی شما را بهبود بخشد

و آخر اینکه بازی با سگ شما مهم است می تواند زندگی اجتماعی شما را بهبود بخشد. این که آیا شما برای بازی یک بازی واجب به پارک بروید یا سگ خود را به زمین بازی محله ببرید ، احتمال دارد که شما و سگ شما در این مسیر با افراد جدیدی ملاقات کند.

سگ شما از مسواک زدن در مهارت های اجتماعی خود بهره می برد ، و همینطور به شما کمک می کند. یک مطالعه از سال ۲۰۱۵ نشان داد که صاحب حیوان خانگی سومین روشی است که مردم می گفتند با مردم در محلات خود ملاقات می کنند و صاحبان حیوانات خانگی ۶۰٪ بیشتر احتمال دارند با افرادی در محله خود که قبلاً آنها را نمی شناختند آشنا شوند. .

بازی های مورد علاقه سگ شما چیست؟

سگ شما از چه بازی هایی لذت می برد؟ آیا هر روز برای چند جلسه سریع بازی وقت می گذارید؟ آیا سگ شما بعد از بازی آرامش بیشتری دارد؟

مجموع 1 رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

ارز دیجیتال
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید